Szeregowiec 140 m² Moschopotamos, Grecja

Moschopotamos, Grecja, Katerini Municipality
$165,299
$1,181/m²
;
In CRM: 1856
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    140 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    100 m²

Opis

Dwupoziomowa kamienica o powierzchni 140 m2, która znajduje się w odległości 1 km od malowniczej greckiej wioski, położonej na zboczach góry Olympus Majestic. Oferuje wspaniałe widoki na szczyty górskie, lasy, wąwozy, dolinę Pieria, morze i Półwysep Chalcydycki. Tutaj górskie powietrze dosłownie nasyciło żywicę starożytnych drzew, chroniąc spokój i pogodę tradycyjnej osady oraz charakterystyczne cechy stylu architektonicznego - kamień i drewno. Tylko 35 km od miasta Katerini, a znajdziesz się na wysokości 800 metrów nad poziomem morza w zupełnie innym świecie niż codzienne zgiełk i problemy. W pobliżu znajduje się ośrodek narciarski, położony 7 km od wioski i miasto Vergina, które stało się znane na całym świecie z wykopalisk archeologicznych. Kamienica na pierwszym piętrze ma powierzchnię 65 metrów kwadratowych, a drugie piętro ma powierzchnię 55 m2. Nad drugim piętrem znajduje się loft o powierzchni 20 m2 i spiżarnia. Działka, która sąsiaduje z domem na własny użytek, ma powierzchnię 100 metrów kwadratowych i powierzchnię do wspólnego użytku - 300 mkw, na którym możesz zainstalować grilla. Parking dla dwóch miejsc. Odległość od wybrzeża morskiego 30 km Katherine i od lotniska w Salonikach 120 km.