Willa 4 pokoi 380 m² Municipality of Agios Nikolaos, Grecja

Grecja, Municipality of Agios Nikolaos, Agios Nikolaos Municipal Unit
$1,10M
$2,893/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    380 m²

Opis

Oferując tę willę, z jej elegancki design i premium lokalizacji, która oferuje nieprzerwane widoki na Zatokę Mirabello i oferuje harmonijną mieszankę wyrafinowanej architektury i urzekające piękno wyspy Kreta. Idealny zarówno jako wymarzona rezydencja i wysoce potencjalna nieruchomość inwestycyjna.
Ta wspaniała willa, luksusowa rezydencja 220 m2 + 160m2 piwnicy w renomowanej dzielnicy Elounda, Kreta zbudowany na przestronnej działce 3850m2.
Wewnątrz willi znajdują się cztery sypialnie, z których każda posiada przepiękny widok na morze lub ogród, zapewniając spokojne rekolekcje dla mieszkańców lub gości. Przestronny salon, wykończony luksusowym wystrojem i najwyższej jakości materiałami, przepływa do otwartej kuchni i jadalni - idealne dla rozrywki i relaksu. Drzwi szklane podłogowe prowadzą bezpośrednio do tarasów na zewnątrz, przynosząc krajobrazu malowniczego w sercu domu.
Na zewnątrz, imponujący basen nieskończoności 65sqm z jacuzzi i pływania wstecznego jet, tarasy słońca, zacienione salony, i zestaw grill czeka, wszystko ustawione na tle tętniącego życiem Morza Egejskiego. Położony w odległości krótkiego spaceru od uroczego miasta Elounda, obiekt ten zapewnia zarówno spokojne ciche ciche i dostęp do pięknych restauracji, sklepów i atrakcji kulturalnych.