Dom wolnostojący 5 pokojów 400 m² Municipality of Troizinia Methana, Grecja

Grecja, Municipality of Troizinia Methana, Municipal Unit of Troizinia
$1,15M
$2,878/m²
;
In CRM: 30734
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    400 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    620 m²

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowy dom 400 m kw. Attica. Parter składa się z jednej sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu, jednego prysznica WC. Drugie piętro składa się z salonu z kuchnią, jeden WC. 3 piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki. Wspaniały widok na miasto, morze otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Domek znajduje się w mieście Saronida