Mieszkanie 2 pokoi 121 m² Katerini Municipality, Grecja

Grecja, Katerini Municipality
$129,878
$1,073/m²
;
In CRM: 64459
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Adres
    Nosokomeiou, 2 Rescue Team of Pieria

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,073/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    121 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    121 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 121 m kw. Na Olympic Coast. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednego magazynu. Mieszkanie ma dwufrontowy układ. Z okien otwiera się widok na miasto. Są: markizy, ogrzewanie. Budynek ma windę.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?