Willa 6 pokojów 440 m² Makrygialos, Grecja

Makrygialos, Grecja, Pydna Kolindros Municipality
$647,353
$1,471/m²
;
In CRM: 197372
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    440 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    6 320 m²

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa 440 m2 na Riwierze Olimpijskiej. Parter składa się z 2 sypialni, jednej łazienki, 2 magazynów, jednej sauny. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, pokój dzienny, jeden prysznic, jedna łazienka. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, miasto. Obiekt posiada klimatyzację, markizy, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje parking, ogród, garaż.

Lokalizacja na mapie

Makrygialos, Grecja, Pydna Kolindros Municipality