Mieszkanie 3 pokoi 135 m² Municipality of Vari Voula Vouliagmeni, Grecja

Grecja, Municipality of Vari Voula Vouliagmeni
$1,34M
$9,919/m²
;
In CRM: 190727
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

• Miasto
    Municipality of Vari - Voula - Vouliagmeni
  • Adres
    Demetrakopoulou

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $9,919/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 135 m2 w Atenach w budowie. Apartament znajduje się na czwartym piętrze i składa się z 3 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, 2 łazienki, jedna łazienka.
Okna wychodzą na miasto. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, ogrzewania. W budynku jest winda. Budynek ma alarm. Nieruchomości obejmuje parking. Właściciele mają wspólny basen na terytorium.

Apartament znajduje się w centrum dzielnicy Vula.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Vari Voula Vouliagmeni

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?