Mieszkanie 1 pokój 88 m² Region Attyka, Grecja

Grecja
$1,42M
$16,101/m²
;
In CRM: 57087
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $16,101/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    88 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    88 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 88 m kw. w Atenach. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednego prysznica WC, jednego WC. Mieszkanie ma przedni układ. Widok na las otwiera się od okien. Są: klimatyzacja, markizy. Budynek ma windę. Apartament znajduje się w dzielnicy Kolonaki.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?