Willa 10 pokojów 520 m² Peristera, Grecja

Peristera, Grecja, Thermi Municipality
$1,13M
$2,173/m²
;
In CRM: 167953
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    10
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    520 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 000 m²

Opis

Na sprzeda? 3-pi? trowy domek o powierzchni 520 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Pierwsze piętro składa się z 4 sypialni, salonu z kuchnią, 2 prysznice, 2 magazyny.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki.
Trzecie piętro składa się z 3 sypialni, 2 pokoi prysznicowych.

Z okien znajduje się wspaniały widok na góry, las. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

parter 170 m2
Powyżej znajdują się 2 niezależne majonetki o powierzchni 130 m ² każdy i składa się z 2 pięter. Każda maisonette posiada 3 sypialnie, 2 łazienki i salon.
Istnieją panele fotowoltaiczne i słoneczne dla ciepłej wody i ogrzewania.

Lokalizacja na mapie

Peristera, Grecja, Thermi Municipality

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata