Willa 3 pokoi 100 m² Municipality of Sithonia, Grecja

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$410,357
$4,104/m²
;
In CRM: 164869
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 000 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy domek o powierzchni 100 metrów kwadratowych na Półwyspie Sitonii, w regionie Halkidiki. Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni.

Z okien znajduje się wspaniały widok na morze. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomości obejmuje parking.

Domek posiada dużą działkę 2000 metrów kwadratowych. Dom jest w pełni umeblowany i urządzony w nowoczesnym stylu od wewnątrz.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit