Dom wolnostojący 4 pokoi 200 m² Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Grecja

Grecja, Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality
$198,112
$991/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Peloponez
  • Miasto
    Loutraki-Perachora-Agioi Theodoroi Municipality

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Kominek
  • Schowek

Opis

Agioi Theodori Katsimidi społeczności: dom wiejski 201sq.m. z unikalnym panoramicznym widokiem na Zatokę Saroniczną, na działce 1065sq.m. niedokończone (są jeszcze sanitarne, szafki kuchenne, przełączniki i balustrady) w bardzo dobrym stanie, 3 poziomy. Posiada 4 sypialnie, duży salon z kominkiem i duże tarasy, 2 miejsca parkingowe, alarm, drzwi bezpieczeństwa, 2 łazienki i 1 wc, 3 magazyny, wewnętrzne drewniane schody, podłogi z kafelkami, marmurowe schody zewnętrzne, okna aluminiowe z oknami aluminiowymi, ogrodzenia i ściany

Lokalizacja na mapie

Grecja, Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality