Dom wolnostojący 5 pokojów 349 m² Grecja, Grecja

Grecja
$850,717
$2,438/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    349 m²

Opis

Do wynajęcia -- Residential Maisonette -- Ateny Północ: Nea Erithraia - Mortero 349 Sq.m., 5 Sypialnie, 4 łazienki, 1 WC, 1 Kuchnia, Podłoga piwnicowa, 3 Parking, Rok Budowlany: 2012 Winda, Drzwi bezpieczeństwa, Alarm bezpieczeństwa, CCTV, Kominek (2), Attyka, Podwójne szyby, Screens okna, Balkon, Airy, Na rogu, Urządzenie klimatyzacyjne, Tylny podwórze (Ogród), Cena: 3.000 €ΕΡΑΣΜΟτ Κτηματομεσιτική, 2106922300, 6973399210

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte