Mieszkanie 2 pokoi 81 m² Tbilisi, Gruzja

Gruzja, Tbilisi
$275,400
$3,400/m²
;
Data aktualizacji: 5.01.2026

• Metro
    Delisi (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,400/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    31

Opis

Na sprzedaż: dwupokojowy apartament wysokiej klasy o powierzchni 81 m kw w Saburtalo, przy ulicy Asatiani, w nowo wybudowanym kompleksie premierowym Tbilisi Gardens, na 6. piętrze, jasny apartament z nową nowoczesną renowacją, centralne ogrzewanie, klimatyzacja, wszelkiego rodzaju meble i urządzenia, internet, weranda z pięknym widokiem, kompleks posiada basen, siłownię, plac zabaw dla dzieci na podwórku i grill. Tel:, Slava

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?