Dom 8 pokojów 200 m² Tbilisi, Gruzja

Gruzja, Tbilisi
$230,000
$1,150/m²
;
Data aktualizacji: 15.09.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    8
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Informacje handlowe

  • Cena stała

Opis

- Powierzchnia całkowita: 200 m2
- Ilość pokoi: 8
- Liczba sypialni - 6
- Piętro - 2

Koszt za m2: 1,150 dolarów
Koszt całkowity: 230 000 dolarów

- Turnkey.
- w pobliżu sklepów, kawiarni, stadionu, ośrodków medycznych, szkół, przedszkola, centrów handlowych, Kolegium Transportu Kolejowego, Radiozavod, Chleb

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek