Mieszkanie 5 pokojów 116 m² Pirkkala, Finlandia

Pirkkala, Finlandia, Tampere sub region
$496,413
$4,279/m²
;
In CRM: 673616
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.03.2026

• Adres
    Linnakiventie, 1 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,279/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Opis

Przestronny dom rodzinny na łonie natury w Kuryce! Jako Oy Pirkkala Linnanherr został ukończony na swoim własnym miejscu w 2022. Forma ogrzewania jest energooszczędna geotermalna, a dystrybucja ciepła odbywa się komfortowo poprzez wodne obiegowe ogrzewanie podłogowe. Opłata za leczenie wynosi tylko 295,80 €/ miesiąc! W tym domu już w fazie budowy wprowadzono rozsądne zmiany, a układ jest bardzo funkcjonalny. Na dole znajduje się jedna z sypialni, pozostałe trzy można znaleźć na górze. Największa sypialnia posiada przestronne spacery w szafie, które mogą być wykorzystywane jako badania. W apartamencie znajduje się miejsce parkingowe i magazyn znajdujący się obok drzwi wejściowych. Lokalizacja jest doskonała. Przedszkole i szkoły znajdują się w bezpiecznej odległości spaceru, a przystanek autobusowy można znaleźć na następnej ulicy. Zróżnicowane centrum handlowe Partoli znajduje się mniej niż trzy kilometry od Kuryki. Autostrada jest tylko kilometr stąd, więc poruszanie się w różnych kierunkach jest łatwe. Rozległa sieć szlaków zewnętrznych Pirkkala zaczyna się od podwórka - na pewno można mieć czas na bieg, gdy natura wzywa tuż przed drzwiami.