Dom 3 pokoi 80 m² Oulu sub region, Finlandia

Finlandia, Oulu sub region, Oulu
$293,114
$3,664/m²
;
In CRM: 672603
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

• Adres
    Serpenttitie, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 362 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.