Dom 4 pokoi 188 m² Kathikas, Cypr

$255,228
$1,358/m²
;
In CRM: 33839
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    188 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 342 m²

Opis

Położony w malowniczej miejscowości Kathikas w dzielnicy Pafos, ta przestronna rezydencja oferuje spokojny styl życia w otoczeniu naturalnego piękna i tradycyjnego wiejskiego uroku. Obiekt usytuowany jest w cichej okolicy, w odległości około 750 metrów od centrum wsi i zapewnia wygodny dostęp do drogi Pegeia-Kathikas, łącząc go łatwo do pobliskich społeczności i obszarów przybrzeżnych. Zbudowany około 2005 roku, dom położony jest na trzech poziomach - piwnica, parter i pierwsze piętro - oferując hojne przestrzenie mieszkalne idealne do stałego zamieszkania, wakacje rekolekcje, lub możliwość inwestycji o silnym potencjale wynajmu. Na parterze znajduje się jasny i komfortowy salon, otwarta kuchnia i jadalnia, WC dla gości, łazienka z prysznicem, i przestronne werandy, które tworzą bezszwowe wewnątrz - na zewnątrz doświadczenie życia. Pierwsze piętro składa się z czterech dobrze dobranych sypialni, rodzinnej łazienki i dodatkowych werandy z przyjemnym widokiem na okoliczne krajobrazy. Nieruchomość korzysta również z piwnicy oferującej dodatkowe miejsce do przechowywania lub użytkowania, a także duży prywatny ogród idealny do rozrywki na zewnątrz, relaksu lub przyszłych możliwości krajobrazu. Na ekspansywnej działce o powierzchni ok. 2,342 m ² w strefie zagospodarowania mieszkaniowego Κα10β obiekt oferuje gęstość budynku w wysokości 30%, przedstawiając przyszły rozwój lub potencjał rozszerzenia pod warunkiem pozwolenia na planowanie. Cechy własności: Odłączony dwupiętrowy dom 4 sypialnie Przestronne Open-Plan Kuchnia i jadalnia Obszar Salon WC dla gości 2 łazienki Obszar piwnicy Duży prywatny ogród 171 m ² Wewnętrzny obszar pokryty (ok.) 17 m ² Pokryte Verandas 40 m ² Powierzchnia piwnicy Wielkość działki: ok. 2,342 m ² Strefa mieszkalna Κα10β Gęstość budynków: 30% Ciche miejsce zamieszkania Wolny i gotowy do natychmiastowego Stosowanie Nieruchomość stanowi doskonałą okazję do prywatnego życia lub inwestycji w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejscowości w dzielnicy Pafos. Oferty przetargowe zamykają się o 10: 00 w każdy wtorek, chyba że ustalono inaczej.