Mieszkanie 5 pokojów 370 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$3,26M
$8,812/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $8,812/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    370 m²

Opis

Odkryj nowoczesną willę premium w prestiżowej okolicy Ayios Athanasios. Przestrzeń domu jest przeznaczona do łączenia naturalnego światła, komfort i powściągliwość elegancji. Nowoczesna architektura, panoramiczne widoki na morze i starannie dobrane rozwiązania wewnętrzne tworzą poczucie spokoju i prywatności. Wysokie sufity i panoramiczne okna napełniają dom powietrzem i światłem, a połączony obszar kuchni, jadalnia i pokój dzienny staje się centralnym miejscem do życia i relaksu. Kuchnia wyposażona jest w wysokiej klasy urządzenia i wyspę, spiżarnię, szafkę izolowaną hałasem i stylowe łazienki. Szczególną uwagę poświęca się przestrzeniom zewnętrznym: dobrze zadbany ogród, przestronne werandy, salon z podłogą i basen z wodą morską są idealne zarówno dla relaksu i gości. Dom posiada nowoczesne rozwiązania inżynieryjne: VRV system klimatyczny, panele słoneczne, bezkluczowy dostęp, elektryczne rolety, szybkie sieci przewodowe, systemy bezpieczeństwa i wzmocniona izolacja termiczna z efektywności energetycznej klasy A +. W pełni umeblowana willa znajduje się w cichej uliczce przy zielonej okolicy i oferuje nowoczesny śródziemnomorski styl życia z naciskiem na komfort i prywatność.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata