Mieszkanie 2 pokoi 116 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$696,718
$6,006/m²
;
In CRM: 63571
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $6,006/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²

Opis

Prime Duplex Apartment w Mesa Geitonia, Limassol - zaledwie 2 km od morza. Położony zaledwie 5 minut jazdy od centrum miasta i w pobliżu supermarketu Jumbo, sklepy, szkoły i wszystkie niezbędne udogodnienia, ta nieruchomość oferuje zarówno komfort i wygodę. Główne cechy Parter gruntowy + 1 piętro 2 przestronne sypialnie, 1 WC Powierzchnia wewnętrzna 109,8 m2 Pokryte werandą 6,5 m2 Prywatne miejsce parkingowe Ocena efektywności energetycznej A + Bezpieczny zamknięty kompleks mieszkalny Wspólny basen W pełni wyposażona siłownia Parking podziemny Wysokie sufity dla zwiększonego światła naturalnego Ogrzewanie podłogowe System klimatyzacji VRV Doskonała jakość wykończenia w całym Okna z aluminium termicznego Stylowe włoskie szafki kuchenne Doskonała okazja dla inwestycji i stałego zamieszkania w jednym z najbardziej wygodnych i szybko rozwijających się miejsc Limassol.