Mieszkanie 1 pokój 54 m² Peyia, Cypr

$64,444
$1,193/m²
;
In CRM: 33795
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $1,193/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Opis

Ten jasny i nowoczesny apartament z 1 sypialnią znajduje się w południowo-po Pegeia obszarze Pafos District, zaledwie w niewielkiej odległości od lokalnych udogodnień, szkół, kawiarni i supermarketów. Oferuje również łatwy dostęp do centrum miasta i popularnego obszaru turystycznego "Coral Bay", co czyni go idealnym zarówno do użytku osobistego i możliwości wynajmu. Wybudowany w 2008 roku apartament jest częścią dobrze utrzymanego kompleksu i oferuje nowoczesne życie z otwartym planem. Jest on pusty i gotowy do natychmiastowego użycia, zapewniając doskonałą okazję dla inwestorów lub kupujących po raz pierwszy. Cechy Wyposażenie: Pokój dzienny z kuchnią, 1 sypialnia, 1 łazienka z WC Outdoor Space: Odkryta weranda do relaksu i rozrywki Powierzchnia: ok. 50 m ² wewnętrzna powierzchnia pokryta + 16 m ² weranda Stan: Vacant i move- in gotowy Metoda transferu: Przypisanie umowy Potencjalne wykorzystanie: Nadaje się do długoterminowego lub krótkoterminowego wynajmu lub prywatnego pobytu Potencjał inwestycyjny Ta nieruchomość stanowi idealną inwestycję w Pafos. Jego lokalizacja w pobliżu obszarów turystycznych i udogodnień zapewnia wysoki popyt na wynajem, czy dla gości sezonowych lub długoterminowych najemców. FAQ P: Czy apartament jest w pełni umeblowany? O: Obiekt jest oferowany pusty, co pozwala na dostarczenie go do gustu. Q: puszka Od razu kupuję? A: Zakup odbywa się poprzez przypisanie umowy. Pełne akty własności będą dostępne po zakończeniu. P: Czy nadaje się do wynajmu krótkoterminowego? O: Tak, jego lokalizacja i układ sprawiają, że jest idealny do krótkoterminowych wynajmu wakacje lub Airbnb. P: Czy są jakieś opłaty za usługi lub koszty utrzymania? A: Minimalne opłaty komunalne dotyczą utrzymania dzielonych obszarów w kompleksie Istnieje również inne mieszkanie na tym samym piętrze, dostępne w tej samej cenie zakupu. Jest to doskonała okazja do inwestycji lub użytku osobistego, oferując silny potencjał wynajmu w dobrze podłączonej i dogodnej lokalizacji w pobliżu wszystkich niezbędnych udogodnień i obszaru Coral Bay. * * * Uwaga: Brak aktu własności. Sposób przeniesienia: Przypisanie umowy DEADLINE PRZETARGOWE: WTOREK 26 MAJA, 10: 00