Mieszkanie 3 pokoi 152 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$553,025
$3,638/m²
;
In CRM: 244949
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $3,638/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    152 m²

Opis

W pełni odnowiony do wysokich standardów, ta unikalna nieruchomość oferuje doskonałą możliwość inwestycji z nowoczesnymi aktualizacjami i natychmiastowy potencjał wynajmu. Nieruchomość została całkowicie odnowiona, w tym nowe rury wodne i zaktualizowane instalacje elektryczne, zapewniając niezawodność i długotrwały spokój umysłu. Jest on w pełni umeblowany i wyposażony w urządzenia elektryczne, co pozwala na ustawienie ruchu w stanie gotowym lub generującym przylot. Obiekt składa się z 1-pokojowego mieszkania, dodatkowego 1-pokojowego urządzenia i oddzielnego studia, wszystkie obecnie wynajmowane, zapewniając natychmiastowy zwrot z inwestycji. Z jednym aktem własności obejmującym całą nieruchomość, oferuje elastyczność i wygodę dla własności i zarządzania. Całkowita wewnętrzna powierzchnia zadaszona wynosi 138 m ², uzupełniona werandą 14 m ², tworząc komfortowe i funkcjonalne przestrzenie mieszkalne. Idealna okazja dla inwestorów poszukujących odnowionej, produkowanej nieruchomości z nowoczesnymi specyfikacjami i silną atrakcją wynajmu.