Mieszkanie 2 pokoi 77 m² Chloraka, Cypr

Chloraka, Cypr, Koinoteta Chloraka
$503,963
$6,545/m²
;
In CRM: 62863
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.05.2026

Cena za m²
    $6,545/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²

Opis

Nowoczesne apartamenty na sprzedaż w Chloraka, Pafos. Rozwój jest idealnie położony zaledwie 1 km od plaży i w pobliżu międzynarodowych szkół, restauracji, supermarketów, apteki i wszystkich podstawowych usług codziennych. Jest to nowoczesny rozwój mieszkalny 18 nowoczesnych apartamentów znajdujących się w południowo-after nadmorskiej okolicy Chloraka, Pafos. Projekt oferuje przestronne apartamenty dwu- i trzypokojowe przeznaczone do komfortowego życia i długoterminowej wartości, wszystkie z pięknym widokiem na morze. Główne cechy Jasne i otwarte wnętrza Wysokiej jakości wykończenia Ogrzewanie podłogowe Klimatyzacja VRF W pełni wyposażona siłownia, sauna i duży basen nieskończoności Przepisy dotyczące ładowania pojazdu elektrycznego Doskonały wybór zarówno dla stałego zamieszkania, jak i inwestycji, oferując nowoczesne życie na wybrzeżu jednego z najbardziej obiecujących i szybko rozwijających się obszarów Cypru. Dostępność Apartamenty 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 76,5 m2 Niezamówiona weranda 20,15 - 21,6 m2 Apartamenty 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 76,5 m2 Niepokryta weranda 36,5 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia