Mieszkanie 1 pokój 58 m² Mesogi, Cypr

Mesogi, Cypr, Mesogi
$242,723
$4,221/m²
;
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,221/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Opis

Na malowniczym klifie w miejscowości Tremitusa, Pafos, znajduje się nowoczesny kompleks mieszkalny w stylu kurortu z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Zamknięty obszar zapewnia prywatność i spokój, tworząc poczucie chronionej i komfortowej przestrzeni. Nowoczesne apartamenty z jedną, dwie i trzy sypialnie znajdują się w trzech blokach, w otoczeniu terenów wspólnych krajobrazu. Kompleks oferuje infrastrukturę pełnego ośrodka: mieszkańcy mogą korzystać z basenów panoramicznych, wewnętrznych i zewnętrznych siłowni, rekreacji i barbecue, placu zabaw, kortów tenisowych wiosła i koszykówki. Dzięki nowoczesnym standardom efektywności energetycznej i zasadom zrównoważonego projektowania kompleks zapewnia komfortowe i przyjazne dla środowiska życie. Wygodne położenie zaledwie kilka minut od centrum miasta, morza i głównych autostrad łączy ciszę życia wsi z dostępnością infrastruktury miejskiej. Nowoczesna architektura o lekkim śródziemnomorskim charakterze tworzy atmosferę przemyślanej i harmonijnej przestrzeni. Tutaj komfort, styl i wygoda codziennego życia są organicznie splecione z pięknem i spokojem otaczającej przyrody.