Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$335,189
$3,724/m²
;
In CRM: 243421
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,724/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2006

Opis

Ten dobrze położony apartament z dwoma sypialniami znajduje się na trzecim piętrze w dzielnicy Saint Stylianos Agios Athanasios, jednej z najbardziej dostępnych i dobrze podłączonych Limassol. Oferuje doskonałą równowagę komfortu, praktyczności i wygody miejskiej, co stanowi idealny wybór dla profesjonalistów, par lub inwestorów. Apartament posiada funkcjonalny układ open- plan, łączący kuchnię i salon w jasną i przyjazną przestrzeń przeznaczoną do codziennego życia. Dwie dobrze dopasowane sypialnie zapewniają komfortowe zakwaterowanie, uzupełnione nowoczesną łazienką. Duże otwory pozwalają na naturalne światło, zwiększając ogólne poczucie przestrzeni i żywotności. Dodatkowe korzyści obejmują wyłączne prawo do wyznaczonego miejsca parkingowego i prywatnego magazynu zlokalizowanego na parterze, dodając do praktyczności nieruchomości. Budynek jest dobrze utrzymany, zapewniając przyjemne środowisko mieszkaniowe. Jego doskonała lokalizacja oferuje łatwy dostęp do autostrady, centrum miasta i wszystkich niezbędnych udogodnień, przy zachowaniu cichej atmosfery mieszkalnej. Z oddzielnym aktem własności i efektywności energetycznej Kategoria C, to mieszkanie stanowi solidną okazję zarówno do użytku osobistego i inwestycji, łącząc wygodę, funkcjonalność i długoterminowe wartości w południowo-po obszarze Limassol.