Mieszkanie 5 pokojów 260 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$2,89M
$11,114/m²
;
In CRM: 243409
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $11,114/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    260 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Ten przestronny i nowoczesny apartament z 5 sypialniami znajduje się w prestiżowej dzielnicy Agios Athanasios, Limassol, w ramach nowo ukończonego projektu dostarczonego w listopadzie 2025 roku. Zaprojektowany do komfortowego, nowoczesnego życia, nieruchomość oferuje hojne przestrzenie wewnętrzne uzupełnione prywatnym tarasem zielonym, tworząc unikalną mieszankę życia wewnątrz i na zewnątrz. W apartamencie znajduje się obszar werandy 53.97 m ² + 32.30 m ² zielony taras, idealny do relaksu, rozrywki lub tworzenia własnej oazy ogrodowej. Układ posiada pięć dobrze dobranych sypialni, co czyni go idealnym dla dużych rodzin lub osób poszukujących dodatkowej przestrzeni dla domowych biur lub gości. Na terenie obiektu znajdują się również dwa zadaszone miejsca parkingowe oraz prywatna przechowalnia (5 m ²), która znajduje się na trzecim piętrze. Apartament znajduje się w cichej, ale dobrze połączonej dzielnicy, oferuje łatwy dostęp do centrum miasta, szkół i wszystkich niezbędnych udogodnień.