Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$389,493
$4,100/m²
;
In CRM: 62625
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $4,100/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

Współczesny apartament dwupokojowy obecnie w budowie w pożądanym obszarze Agios Athanasios. Znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku, apartament oferuje 80,25 m ² powierzchni wewnętrznej i posiada dwie wygodne sypialnie i dwie nowoczesne łazienki. Agios Athanasios to popularny obszar mieszkalny znany ze spokojnego środowiska i wygodnego dostępu do szkół, sklepów, parków i głównych szlaków miejskich. Doskonały wybór zarówno dla komfortowego życia jak i inwestycji w nowoczesny rozwój.