Mieszkanie 2 pokoi 96 m² Moni, Cypr

Moni, Cypr, Koinoteta Mones Lemesou
$435,984
$4,541/m²
;
In CRM: 42240
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $4,541/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Nowoczesny projekt zlokalizowany w Petrou kai Pavlou obszarze, Limassol. Położony w pobliżu wszystkich obiektów. Budynek składa się z 6 2 pokojowych luksusowych apartamentów. Główne cechy 10 min pieszo do centrum Limassol Fotowoltaika we wspólnym obszarze Efektywność energetyczna A Parking zakryty Przechowywanie Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 75 m2 Pokryte werandą 21 m2 Stan: zakończony