Penthouse z 2 sypialniami 235 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$549,017
$2,336/m²
;
In CRM: 243042
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $2,336/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    235 m²

Opis

Ten przestronny apartament z dwoma sypialniami znajduje się w Starlit Residence, zupełnie nowy kompleks mieszkalny w doskonałej okolicy Limassol, oferujący piękne widoki na morze i hojne przestrzenie mieszkalne wewnątrz i na zewnątrz. Zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, apartament korzysta z orientacji na południe, umożliwiając mnóstwo naturalnego światła i otwarte widoki na miasto i Morze Śródziemne. Wnętrze posiada nowoczesny układ open- plan, który płynnie łączy salon, jadalnię i kuchnię, prowadząc do dużych zadaszonych balkonów i przestrzeni na zewnątrz idealne do relaksu, jednocześnie ciesząc się widokiem na morze i góry. Wysokiej jakości wykończenia obejmują okna aluminiowe, nowoczesną kuchnię z marmurowymi blatami oraz szafy wykonane na zamówienie. Budynek jest zbudowany ze wzmocnionego betonu i w pełni spełnia europejskie przepisy antysejsmiczne. Oferuje również doskonałą izolację termiczną i wilgocią, zapewniając komfort całoroczny. Dzięki wskaźnikowi efektywności energetycznej A +, rezydencja obejmuje panele słoneczne, pełną izolację, energooszczędne systemy i przepisy dla elektrycznych ładowarek samochodowych, zapewniając zrównoważony i opłacalny styl życia.