Mieszkanie 2 pokoi 127 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$615,993
$4,850/m²
;
In CRM: 62411
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.03.2026

Cena za m²
    $4,850/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    127 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w spokojnej okolicy w Strovolos. Budynek składa się z czterech pięter i 16 apartamentów różnych typów, 2 sypialnie, 3 sypialnie i 4 apartamenty sypialne. Główne cechy Prywatna siłownia Wodny system ogrzewania podłogowego z elektryczną pompą ciepła Dostawa i instalacja urządzeń klimatyzacyjnych z systemem VRV, ściana zamontowana na sypialniach i ukryta w kuchni, jadalnia / pokój dzienny Aluminiowe okna ramkowe i drzwi zewnętrzne z podwójnym szkłem Winda Zakryty parking i składowanie Dostępność Apartament GROUND piętro Powierzchnia wewnętrzna 98 m2 Pokryte werandą 29 m2 Niepokryta weranda 17 m2 Ogród 19 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data dostawy: 24 miesiące