Mieszkanie 2 pokoi 152 m² Lakatameia, Cypr

Lakatameia, Cypr, Nikozja
$252,447
$1,661/m²
;
In CRM: 242300
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $1,661/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    152 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Ten przestronny apartament dwupokojowy zapewnia nowoczesny komfort i elegancki design w cichej dzielnicy mieszkalnej w Lakatameia, Nikozja. Zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i stylu, doskonale nadaje się do rodzin, profesjonalistów lub długoterminowych inwestycji. Penthouse składa się z hojnego otwartego planu życia i jadalni, dwóch dobrze proporcjonalnych sypialni, a współczesne łazienki wykończone high-end materiałów. Duże okna i pokaźna przykryta weranda zapewniają obfite naturalne światło i wzmacniają codzienne życie. Wybudowany z najwyższej jakości standardami konstrukcyjnymi i nowoczesną instalacją, apartament zapewnia trwałość, efektywność energetyczną i wysoki poziom komfortu. Główne cechy: - 2 sypialnie i 2 łazienki - Przestronne obszary mieszkalne otwarte - Duża przykryta weranda - Wysokiej jakości materiały budowlane i wykończenia - Nowoczesne układy hydrauliczne i funkcjonalne - Jasne wnętrza z doskonałym naturalnym światłem - klasa efektywności energetycznej A Ten Penthouse oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe dla rodzin lub właścicieli domów poszukujących przestrzeni, jakości i energooszczędnego nowoczesnego życia w Lakatameia, Nikozja.

Lokalizacja na mapie

Lakatameia, Cypr, Nikozja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze