Mieszkanie 1 pokój 70 m² Lakatameia, Cypr

Lakatameia, Cypr, Nikozja
$160,648
$2,295/m²
;
In CRM: 242298
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,295/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Ten nowoczesny apartament 1-pokojowe oferuje wyrafinowane i komfortowe środowisko życia w dobrze ugruntowanej dzielnicy mieszkalnej Lakatameia, Nikozja. Idealny dla profesjonalistów, par i inwestorów poszukujących jakości i wydajności. W apartamencie znajduje się jasny otwarty plan życia i jadalnia z nowoczesną kuchnią, wygodną sypialnią i stylową łazienką. Duże okna i przestronna kryta weranda wzmacniają naturalne światło i tworzą przyjemny przepływ wewnątrz - na zewnątrz. Wysokiej jakości materiały budowlane, eleganckie wykończenia oraz nowoczesna hydraulika zapewniają trwałość, komfort i długoterminową wartość. Budynek jest rozwijany zgodnie z normami efektywności energetycznej klasy A, promując zrównoważone i efektywne pod względem kosztów życie. Główne cechy: - 1 sypialnia i 1 łazienka - Open-plan salon i jadalnia - Przestronne pokryte weranda - Wysokiej jakości wykończenia i nowoczesne hydrauliczne - Jasne wnętrza z dużymi oknami - klasa efektywności energetycznej A - Dobrze podłączona lokalizacja mieszkalna w Lakatameia Ten apartament oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe dla osób indywidualnych lub par poszukujących nowoczesnego komfortu i jakości życia w Lakatameia, Nikozja.

Lokalizacja na mapie

Lakatameia, Cypr, Nikozja
Opieka zdrowotna