Mieszkanie 3 pokoi 131 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$286,871
$2,190/m²
;
In CRM: 242291
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,190/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

3- Sypialnia Apartament - Latsia, Nicosia Ten przestronny apartament z trzema sypialniami zapewnia wyrafinowane nowoczesne życie w nowo wybudowanym kompleksie mieszkalnym w Latsji, Nikozji. Zaprojektowany dla rodzin łączy w sobie hojne przestrzenie wewnętrzne z wysokimi standardami efektywności energetycznej i codziennej praktyczności. Apartament posiada duży open- plan salon i jadalnia, nowoczesna kuchnia, trzy wygodne sypialnie i dobrze zaprojektowane łazienki. Z klasą Efektywność energetyczna, dom zapewnia trwałość i niższe koszty bieżące. Prywatna składownia i miejsce parkingowe dodatkowo zwiększają wygodę. Główne cechy: - 3 sypialnie i łazienki - Przestronne open- plan życia i jadalnia - Nowoczesna konstrukcja i wykończenia - Prywatna przechowalnia - Oddane miejsce parkingowe - klasa efektywności energetycznej A - Wygodne środowisko mieszkalne idealne dla rodzin Ten apartament oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe dla rodzin lub właścicieli domów poszukujących przestrzeni, jakości i energooszczędnego nowoczesnego życia w Latsji, Nikozji.