Mieszkanie 2 pokoi 102 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$229,497
$2,250/m²
;
In CRM: 242269
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,250/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Ten dobrze zaprojektowany apartament z 2 sypialniami zapewnia komfortowe i energooszczędne życie w nowym kompleksie mieszkalnym w Latsji, Nikozja. Łącząc nowoczesną architekturę z praktycznymi układami, doskonale nadaje się dla małych rodzin lub długoterminowych właścicieli domów. Apartament składa się z jasnego open- plan salon i jadalnia, nowoczesna kuchnia, dwie przestronne sypialnie i dwie łazienki. Duże przykryte werandy wzmacniają życie na świeżym powietrzu, podczas gdy wysokiej jakości materiały i przemyślany design podnoszą komfort codziennego życia. Parkowanie i indywidualna składownia są zapewnione, a ocena efektywności energetycznej klasy A zapewnia trwałość i oszczędność kosztów. Główne cechy: - 2 sypialnie i 2 łazienki - Przestronne obszary mieszkalne otwarte - Covered veranda - Prywatna przechowalnia - Oddane miejsce parkingowe - klasa efektywności energetycznej A - Blisko szkół, supermarketów i głównych dróg Apartament ten jest idealnym wyborem dla osób poszukujących nowoczesnego komfortu, przestrzeni i doskonałej łączności w Latsji.