Mieszkanie 3 pokoi 133 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$269,659
$2,028/m²
;
In CRM: 242086
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,028/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    133 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Ten przestronny apartament z trzema sypialniami oferuje wyrafinowane nowoczesne mieszkanie w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym w prestiżowej okolicy Latsia, Nicosia. Zaprojektowany dla rodzin lub kupujących poszukujących dodatkowej przestrzeni, łączy w sobie konstrukcję jakości z praktycznym i wygodnym układem. Apartament posiada hojny open- plan salon i jadalnia, trzy dobrze proporcjonalne sypialnie i przemyślane wnętrza. Winda zapewnia łatwy dostęp do wszystkich pięter, podczas gdy prywatne miejsce parkingowe i pomieszczenie magazynowe zapewniają codzienną wygodę. Certyfikacja efektywności energetycznej budynku klasy A podkreśla wysokie standardy zrównoważonego rozwoju i komfortu. Główne cechy: - 3 sypialnie i 3 łazienki - Przestronne, otwarte obszary mieszkalne i jadalne - Family- zorientowany i funkcjonalny układ - Dostęp do windy - Prywatna przechowalnia - Oddane miejsce parkingowe - klasa efektywności energetycznej A Ten apartament jest doskonałym wyborem dla rodzin poszukujących przestrzeni, jakości i energooszczędnego nowoczesnego życia w Latsji, Nikozji.