Mieszkanie 2 pokoi 103 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$269,659
$2,618/m²
;
In CRM: 241828
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,618/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Ten dobrze zaprojektowany apartament z dwoma sypialniami łączy funkcjonalność i komfort w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic mieszkalnych Nikozji. Położony w Strovolos, zapewnia łatwy dostęp do udogodnień miejskich przy zachowaniu przyjemnej atmosfery mieszkalnej. W apartamencie znajduje się przestronny otwarty plan życia i jadalnia, nowoczesna kuchnia i dwie wygodne sypialnie. Pokryta weranda rozszerza przestrzeń mieszkalną na zewnątrz, podczas gdy prywatny magazyn i miejsce parkingowe dodają cennej praktyczności. Główne cechy: - 2 sypialnie i 2 łazienki - Open-plan salon i jadalnia - Covered veranda - Prywatna przechowalnia - Oddane miejsce parkingowe - Wygodne położenie Strovolos Apartament ten oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe dla par lub rodzin poszukujących nowoczesnego projektowania, komfortu i codziennej wygody w Nikozji.