Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$1,70M
$16,991/m²
;
In CRM: 241805
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $16,991/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

2- Sypialnia Apartament Dwupokojowe apartamenty są zaprojektowane tak, aby zapewnić komfortowe i wyrafinowane środowisko życia, doskonale nadaje się dla par, małych rodzin, lub osób poszukujących przestronnej rezydencji wakacyjnej. Układ wyposażony jest w jasną otwartą-plan życia i jadalnia, która łączy bezproblemowo z nowoczesną kuchnią, tworząc zaproszenie miejsce idealne zarówno dla codziennego życia i rozrywki gości. Duże panoramiczne okna zwiększają poczucie przestrzeni i pozwalają na przepływ naturalnego światła w całym wnętrzu, a jednocześnie oferują piękne widoki na otoczenie. Pokoje są starannie zaprojektowane, aby zapewnić prywatność i komfort, z główną sypialnią często wyposażone w łazienkę. Wysokiej jakości wykończenia, nowoczesne materiały i eleganckie elementy konstrukcyjne tworzą wyrafinowany i nowoczesny dom.