Mieszkanie 3 pokoi 240 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$2,66M
$11,077/m²
;
In CRM: 241792
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $11,077/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    240 m²

Opis

3 Sypialnia Apartament Apartament trzypokojowy zapewnia przestronny i wyrafinowany układ, idealny dla rodzin lub osób poszukujących dodatkowego komfortu. Jasny otwarty plan życia i jadalnia jest sercem domu, oferując dużą przestrzeń na spotkania i codzienne życie. Okna podłogowe zwiększają poczucie otwartości, pozwalając mieszkańcom cieszyć się naturalnym światłem przez cały dzień. W głównej sypialni znajduje się komfortowy i elegancki design z hojną szafa i łazienkę. Dodatkowe dwie sypialnie są dobrze proporcjonalne i oferują elastyczność dla członków rodziny, gości, lub biura domowego. Ostrożnie dobrane wykończenia i współczesne elementy konstrukcyjne tworzą harmonijną równowagę pomiędzy komfortem a nowoczesnym stylem.