Mieszkanie 2 pokoi 103 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$246,709
$2,395/m²
;
In CRM: 241693
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,395/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Ten nowoczesny apartament z dwoma sypialniami jest częścią nowo wybudowanego budynku mieszkalnego w południowej części Latsii. Zaprojektowany z nowoczesną architekturą i wysokiej jakości standardami konstrukcyjnymi, oferuje komfortowe i energooszczędne środowisko życia idealne do codziennego życia. Apartament posiada dobrze wyważony układ z jasnych wnętrz i klimatyzację we wszystkich pokojach, zapewniając komfort całoroczny. Zaawansowane technologie budowlane, w tym zewnętrzny system fasady termicznej i certyfikat efektywności energetycznej A, zwiększają trwałość i zmniejszają zużycie energii. Budynek obejmuje również przepisy dotyczące ładowania pojazdów elektrycznych na wszystkich parkingach, które wspierają potrzeby nowoczesnego stylu życia. Główne cechy: - 2 sypialnie i 2 łazienki - Nowoczesny projekt architektoniczny - Klimatyzacja we wszystkich pokojach - Świadectwo efektywności energetycznej A - Zewnętrzny system fasady termicznej - Przepisy dotyczące ładowania pojazdów elektrycznych - Wysokiej jakości konstrukcja - Położony w dobrze połączonej części Latsji Ten apartament oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe dla rodzin lub profesjonalistów poszukujących nowoczesnego komfortu, wydajności i jakości w rosnącej dzielnicy mieszkalnej Nikozji.