Mieszkanie 2 pokoi 110 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$559,949
$5,090/m²
;
In CRM: 241619
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $5,090/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Opis

Ten nowoczesny apartament z dwoma sypialniami jest częścią ekskluzywnego projektu mieszkalnego w bardzo południowej części Kolumbii Germasogeia, Limassol. Zaprojektowany z nowoczesną architekturą i wykończeniami jakości, apartament oferuje komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji miejskiej. Obiekt posiada dobrze zaprojektowany układ open- plan z jasnymi salonem i jadalnią, nowoczesną kuchnię i dwie wygodne sypialnie. Apartament ma powierzchnię 110 m kw., zapewniając hojną przestrzeń wewnętrzną odpowiednią zarówno do stałego zamieszkania, jak i do celów inwestycyjnych. Dodatkowe korzyści obejmują jeden prywatny parking i łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miasta. Położony w pobliżu centrów biznesowych, supermarketów, restauracji, kawiarni i z wygodnym dostępem do głównych sieci drogowych, apartament oferuje idealną równowagę między życiem miasta i spokojem mieszkalnym. Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla właścicieli domów lub inwestorów poszukujących mieszkania wysokiej jakości w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Limassol.