Mieszkanie 1 pokój 63 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$288,841
$4,585/m²
;
In CRM: 241415
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,585/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Opis

Ten elegancki jednopokojowy apartament oferuje doskonałe połączenie nowoczesnego designu, komfortu i praktyczności, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla życia, jak i inwestycji. Mieszkanie jest starannie zaprojektowane z jasnym i funkcjonalnym układem, który maksymalizuje przestrzeń i naturalne światło, tworząc przyjazną i wygodną atmosferę. We wnętrzu znajduje się stylowa, otwarta przestrzeń mieszkalna i jadalna, bezproblemowo połączona z prywatną werandą, idealna do relaksu lub codziennej przyjemności. Wysokiej jakości wykończenia i nowoczesne materiały są używane w całym, odzwierciedlając nowoczesną i wyrafinowaną estetykę. Sypialnia jest przestronna i dobrze dopasowana, oferuje prywatność i komfort, podczas gdy łazienka jest zaprojektowana z czystych linii i jakości wyposażenia. Apartament korzysta również z praktycznych funkcji, takich jak dedykowana przestrzeń do przechowywania i prywatny parking, zapewniając wygodę i łatwość życia. Położony w pożądanym obszarze Germasogeia, apartament cieszy się bliskim sąsiedztwie morza, jak również łatwy dostęp do sklepów, restauracji i kluczowych udogodnień miasta. Ta jednopokojowa rezydencja jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają stylowy, niski dom utrzymania w doskonałej lokalizacji Limassol.

Lokalizacja na mapie

Jermasoja, Cypr
Opieka zdrowotna