Mieszkanie 1 pokój 82 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$385,706
$4,704/m²
;
In CRM: 240980
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,704/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Opis

Ten apartament położony jest w samym sercu Yermasogii, jednego z najbardziej wysuniętych obszarów Limassol-after, przywraca współczesne życie na wybrzeżu. Ten ekskluzywny klatkowy kompleks posiada harmonijną równowagę wzornictwa i elegancji. Ten apartament oferuje luksusowy styl życia tych, którzy nazywają go domem. Każdy szczegół, od architektonicznej symetrii po wyrafinowane wnętrza, został starannie stworzony, aby zainspirować nowoczesny komfort i ponadczasowy apel

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?