Mieszkanie 1 pokój 65 m² Moni, Cypr

Moni, Cypr, Koinoteta Mones Lemesou
$256,375
$3,944/m²
;
In CRM: 61930
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.02.2026

Cena za m²
    $3,944/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

Społeczność w wiosce Moni, zaledwie kilka minut od Limassol. Kompleks składa się z trzech eleganckich budynków. Główne cechy Bezpłatny dostęp do Limassol i tylko 35 min do Larnaca i 45 min do Nikozji Wspólny basen, basen dla dzieci, siłownia, sauna, tereny bbq, szerokie możliwości parkowania i więcej W pełni zainstalowane systemy a / c Klasa efektywności energetycznej: A Planowanie architektoniczne z nowoczesnymi specyfikacjami, funkcjonalnymi i starannie zaprojektowanymi układami Struktura budynku antytrzęsienia ziemi na mocy norm prawnych i regulacyjnych Możliwość wyboru apartamentów z prywatnymi ogrodami lub ogrodami dachowymi Okna aluminiowe z podwójnym szkłem i wysoką izolacją cieplną Gated community with monitor system for entry and exit control Optymalna lokalizacja dla miłośników sportu Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 51,47 m2 Pokryte werandą 13,30 m2 Niepokryta weranda 6,79 m2 Ogród dachowy 30,04 m2 Cena 217.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 51,47 m2 Pokryte werandą 13,37 m2 Niepokryta weranda 6,79 m2 Ogród dachowy 30,44 m2 Cena 217.500 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia robót: październik 2027 r.

Lokalizacja na mapie

Moni, Cypr, Koinoteta Mones Lemesou
Sklepy spożywcze
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata