Mieszkanie 3 pokoi 129 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$938,311
$7,274/m²
;
In CRM: 61750
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.01.2026

Cena za m²
    $7,274/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    129 m²

Opis

Nowy projekt mieszkaniowy w Mesa Getonia, Limassol. Projekt cieszy się doskonałą lokalizacją w odległości spaceru od szkół, supermarketów, sklepów, restauracji, banków i codziennych usług, podczas gdy linia brzegowa znajduje się zaledwie kilka minut. Trzypiętrowy budynek posiada tylko 5 apartamentów. Główne cechy Aluminiowe oprawione drzwi i okna Wysokiej jakości wyroby sanitarne, mieszalniki i akcesoria Przepis Urządzenia klimatyzacyjne chłodzące / grzewcze System fotowoltaiczny dla obszarów wspólnych Telefon wideo wejścia Wysokiej jakości konstrukcja Idealny do użytku własnego lub inwestycji Parking zakryty Magazyn Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 101 m2 Pokryte werandą 28 m2 Niepokryta weranda 78 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia