Dom 5 pokojów 344 m² Neo Chorio, Cypr

Neo Chorio, Cypr
$2,51M
$7,285/m²
;
In CRM: 86667705
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    344 m²

Opis

Ta spokojna willa to rzadka rezydencja przy plaży położona w zamkniętej społeczności o niskiej gęstości zaludnienia na skraju półwyspu Akamas w regionie Pafos - jednego z ostatnich dziewiczych przybrzeżnych sanktuariów na Cyprze. Otoczona chronioną przyrodą i z widokiem na niekończący się błękit Morza Śródziemnego, willa ta oferuje całkowitą prywatność, bezpośredni dostęp do morza i wyrafinowany styl życia zanurzony w spokoju. Zaprojektowana dla wymagających właścicieli, którzy cenią sobie przestrzeń i komfort, willa położona jest na dużej działce o powierzchni 940 m² i oferuje 4 + 1 sypialnie, idealne do życia rodzinnego lub przyjmowania gości. Wnętrza płynnie przepływają przez wiele poziomów, z rozległymi salonami i jadalniami otwierającymi się na ogrody krajobrazowe, tarasy słoneczne i prywatny basen. Duże otwory prezentują zarówno widoki na morze, jak i krajobrazy, wypełniając dom naturalnym światłem i utrzymując stały kontakt z naturą. Dzięki 320 m² całkowitej zadaszonej powierzchni, w tym 275 m² przestrzeni wewnętrznej i 44 m² zadaszonych tarasów, willa równoważy elegancką architekturę z życiem na świeżym powietrzu. Winda łączy wszystkie poziomy, a dodatkowe przestrzenie pozwalają na pokój zabaw, salon lub zakwaterowanie personelu, oferując elastyczność w dostosowywaniu domu do stylu życia. Mieszkańcy korzystają z w pełni zarządzanego środowiska z całodobową ochroną, zarządzaniem nieruchomościami, wynajmem i usługami związanymi ze stylem życia, zapewniając spokój ducha, niezależnie od tego, czy willa jest używana jako stała rezydencja, czy luksusowe miejsce wypoczynku. Położona kilka chwil od Błękitnej Laguny, Parku Narodowego Akamas, przystani Latchi i prestiżowego hotelu Anassa, jest to naprawdę wyjątkowa okazja do posiadania. Willa nr 13 Cena: 2.900.000 € + VAT Dostawa: Marzec 2026 r. Nr rej. Nr: 1315 | Nr licencji: 368/E