Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$419,523
$4,661/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $4,661/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023

Opis

Parter 2 pokojowe mieszkanie z odkrytym podwórzem o powierzchni 48 m2 i 10 m2 pokryte w mieście Limassol na sprzedaż. Apartament oferuje doskonałą lokalizację, łatwy dostęp i jeden z najbardziej poszukiwanych obszarów do życia i inwestycji w mieście Limassol. Należy pamiętać, że istnieje prywatny sklep i 2 miejsca parkingowe.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?