Mieszkanie 3 pokoi 141 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$498,027
$3,532/m²
;
Data aktualizacji: 28.04.2026

Cena za m²
    $3,532/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    141 m²

Opis

Ten nowoczesny kompleks mieszkalny znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Larnaca - Faneromeni, zaledwie kilka minut od centrum miasta i kluczowych obiektów infrastruktury, w tym Metropolis Mall. Lokalizacja łączy komfort miejski z atmosferą spokojnej dzielnicy mieszkalnej, dzięki czemu projekt jest idealny zarówno dla rodzin, jak i profesjonalistów. Czteropiętrowy budynek oferuje stylowe apartamenty z 1, 2 i 3 sypialniami, funkcjonalne układy zapewniające przestrzeń i wygodę. Każda rezydencja wykorzystuje wysokiej jakości materiały i wyśmienite wykończenia, tworząc nowoczesne i funkcjonalne środowisko życia. Projekt koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i efektywności energetycznej i jest wyposażony w inteligentny system domu, ciepłe podłogi we wszystkich łazienkach, markowe kanalizacja, jak również moskitiery. Rezydenci są wyposażone w prywatne miejsca parkingowe, pojedyncze magazyny i przygotowanie do ładowania pojazdów elektrycznych. Szkoły, sklepy i kluby sportowe znajdują się w odległości spaceru, a centrum miasta i piaszczyste plaże w Larnaca są zaledwie kilka minut. Ze względu na korzystną lokalizację, nowoczesny design i wysoki potencjał wynajmu, projekt ten jest doskonałym wyborem zarówno dla komfortowego pobytu i opłacalnej inwestycji.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Larnaka
Opieka zdrowotna