Dom 3 pokoi 139 m² Pano Platres, Cypr

Pano Platres, Cypr
$692,074
$4,979/m²
;
In CRM: 86503135
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    139 m²

Opis

Otoczone lasami sosnowymi i oferujące zapierające dech w piersiach widoki na góry, to eleganckie osiedle mieszkaniowe zapewnia spokojne odosobnienie w samym sercu wioski Platres. Znajduje się zaledwie 35 minut jazdy od Limassol i kilka minut od naturalnych wodospadów i szlaków turystycznych. Domy zostały zaprojektowane w wyrafinowanym stylu alpejskiego domku, który harmonijnie wtapia się w krajobraz, zapewniając jednocześnie komfort o każdej porze roku. Każda rezydencja posiada prywatną działkę, dwa zadaszone miejsca parkingowe, opcjonalny basen i wysokiej jakości włoskie wykończenia. Duże termiczne okna aluminiowe zapewniają naturalne światło i izolację, a domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, systemy pomp ciepła i klimatyzację we wszystkich głównych pomieszczeniach. Słoneczne ogrzewanie wody i systemy fotowoltaiczne zwiększają efektywność energetyczną, zapewniając zrównoważony styl życia w górach. Ukończenie inwestycji planowane jest w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy. Dostępne jednostki: Domy z 3 sypialniami o powierzchni od 139 m², w cenie od 567 000 euro + VAT Szczegóły willi C: Powierzchnia działki - 393 m² Powierzchnia wewnętrzna - 139 m² Zadaszona weranda - 13 m² Całkowita powierzchnia zadaszona - 152 m² Zadaszony parking - 20 m² Całkowita powierzchnia brutto - 172 m² *Opcjonalny basen: €40,000 Nr rej. Nr: 1315 | Nr licencji: 368/E