Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Jermasoja, Cypr

$675,700
$5,980/m²
;
In CRM: 32143
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.12.2025

Cena za m²
    $5,980/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Na sprzedaż jest przestronny apartament w budowie, położony w południowo-po obszarze Germasogeia. Z wewnętrzną przestrzenią 87m ², 26m ² pokrytej werandy plus 26m ² dachu ogród i 27m ² basen obszar ten nowoczesny dom oferuje komfortowe życie z dwoma dobrze dobranymi sypialniami i dwie stylowe łazienki. Odkryj doskonałą mieszankę elegancji, minimalizmu i zrównoważonego rozwoju, wspaniały kompleks apartamentowy 17 ekskluzywnych apartamentów. Wykonane z nowoczesnej estetyki w umyśle, showcases eleganckie linie, wyrafinowane palety kolorów i wysokiej jakości materiały, które eksponują poczucie współczesnego luksusu. Wyjątkowa, wzniesiona lokalizacja zapewnia 180 ° panoramiczne widoki na morze i góry. Wszystkie 17 apartamentów zasilane jest przez system fotowoltaiczny, a cały budynek posiada certyfikat klasy energetycznej A. Położony w spokojnym uroku Germasogeia, oferuje idealny styl życia dla tych, którzy szukają spokojnej okolicy, będąc w mieście. Szybki 3-minutowy dysk zapewnia bezproblemowy dostęp do autostrady, podczas gdy bogactwo udogodnień - szkoły, supermarkety, wspaniałe restauracje i czyste plaże - są tylko 10 minut od hotelu. Oferuje więcej niż tylko dom. Łączy nowoczesny design, zrównoważone życie i miejsce, które przynosi najlepsze z miasta Limassol. Data dostawy: Lato 2026