Mieszkanie 1 pokój 50 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

$472,452
$9,449/m²
;
In CRM: 27604
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $9,449/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Opis

Na sprzedaż jest nowoczesny apartament z jedną sypialnią w pożądanym Agios Athanasios Tourist Area. Ten wspaniały obiekt rozciąga się na 50 m2 i znajduje się na trzecim piętrze piętrowego budynku z windą, oferując łatwy dostęp i komfort. Wybudowany w 2023 roku apartament wyposażony jest w energooszczędne urządzenia, które zapewniają niewielki wpływ na środowisko i obniżają koszty użytkowania. Wnętrze posiada nowoczesny design, z częściowym umeblowaniem, które pozwala na dotyk osobisty. Ciesz się widokiem na morze, góry i wsi z mieszkania, zapewniając spokojne tło do codziennego życia. Oporny kompleks zwiększa bezpieczeństwo i oferuje spokojne ustawienie w tętniącej życiem okolicy. Agios Athanasios znany jest z tętniącej życiem atmosfery, bogatej kultury i bliskości różnych udogodnień. Mieszkańcy mają łatwy dostęp do sklepów, restauracji i zajęć rekreacyjnych. W pobliżu autostrady sprawia, że dojazd i zwiedzanie okolic wygodne. Ten apartament jest idealny dla każdego, kto szuka wygodnego domu w sought- after lokalizacji.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou