Mieszkanie 5 pokojów 270 m² Lania, Cypr

$1,49M
$5,506/m²
;
In CRM: 18598
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,506/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²

Opis

Odkryj spokój w tej niezwykłej willi, zagnieżdżonej w Lanei, chwaląc się ogromnym 2.361 m ² ziemi i 270 m ² rezydencji. Parter zaprasza z przestronną kuchnią, dwoma jadalniami, dwoma salonami z kominkiem, toaletą dla gości, wygodną pralnią oraz biurem, które można płynnie przekształcić w sypialnię na parterze. Willa jest otoczona ekspansywnym ogrodem o powierzchni 2000 m2 z uroczymi ścieżkami spacerowymi i odświeżającym basenem, oferującym niezakłócony widok na kraj. Niedawno zainstalowano nowe systemy fotowoltaiczne w celu zwiększenia efektywności energetycznej. Na drugim piętrze, gdzie czekają trzy sypialnie, każda z łazienką i prysznicem. Master sypialnia podnosi luksus z jacuzzi i chodnik w szafie, podczas gdy każdy pokój otwiera się gładko na balkon, oferując zapierające dech w piersiach widoki na okolicę. Dodatkowo, samodzielny jednopokojowy dom z łazienką, kuchnią i sypialnią zapewnia wszechstronność i funkcjonalność tej urzekającej właściwości. Willa ta oferuje doskonałe warunki techniczne i dostępność z dwóch dróg, jeden z nich dyskretnie położony.

Lokalizacja na mapie

Lania, Cypr, Laneia
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie