Mieszkanie 5 pokojów 600 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

$6,91M
$11,523/m²
;
In CRM: 15541
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $11,523/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    600 m²

Opis

Ten wybitny obiekt został zbudowany do bardzo wysokich specyfikacji i oferuje prywatność, morze i widoki na góry. Wysoka pozycja, duża działka z przepełnionym basenem i jacuzzi, niesamowite zachody słońca, Ta nieruchomość została wybudowana z sypialniami na poziomie gruntu i relaksujących obszarów i kuchni zbudowany w obszarach grill, na wyższym poziomie. Komfortowe siedzenie / salon / jadalnia, ifully wyposażone śniadanie / restauracja, wszystkie sypialnie en suite, kino i pokój gier, pokojówki, wszystkie sypialnie en suite, gość wc, pralnia, prywatne wejście do obiektu, duży garaż. Podłogowe ogrzewanie, pojedynek z kominkiem, wysokie sufity, bi składane drzwi na zadaszonych tarasach, centralny system dźwiękowy, kamery CCTV i...